Pochvala

„Vážený pane kolego Ďusi.

Přes RC manii jsem se dostal na Tvůj web. I přesto, že není tak obsahově bohatý jako některé jiné weby, tak musím konstatovat, že je velmi kvalitní. Přímo mě nadchnul seriál o stavbě modelu z depronu. Už několikrát jsem uvažoval, že bych si něco postavil osobně a ne jen z kupovanejch stavebnic. Tento Tvůj perfekt návod mi dodal odvahu a zřejmě se do toho pustím. Myslím, že s tak obsažným návodem se nedá nic moc zkazit. Věřím že pokud se do stavby pustím, tak budeš tak laskavý a přispěješ eventuelní radou pokud bych něco nevěděl.

Přeji další zajímavé stránky a hodně modelářských počinů a pohodových letů.

Petr z čech. „

3 komentárov k Pochvala

 • Ďusi  napísal:

  Děkuji za pochvalu, každá moc potěší.

  Co se týká množství obsahu, zatím to tady běží od Silvestra, ale jak sám vidíš, průběžně se snažím, jak to práce dovolí, ho doplňovat.

  Klidně se pusť do stavby deproňáka, opravdu to není nic těžkého. A pokud budou nějaké otázky, klidně se ptej, aspoň budu vědět, na co jsem v návodech zapoměl 😉 I tak sem už dva Juniory „postavil“ přes ICQ. Ještě chystám pár odlišností popsat, i když stavba a focení dohromady trvá o dost déle, než samotná stavba.

  Teď pracuji na EPP Speedy Bee, a pokud bude zájem, a bude lítat 😀 dám si tu práci s návodem i na ni.

 • Michal  napísal:

  Keď som hľadal nejake plány na lietadlá alebo lode natrafil som na tvoj web. No žiaľ nenašiel som presne to čo som hľadal. Hľadal som totiž nejaké plány na lietadlá alebo lode. na tvojom webe som našiel akurát odkazy na ďalšie stránky zaoberajúce sa podobnou tématikou. No ani tam som neuspel. Všade boli same fotky a komentáre: Ako som zalietaval môj model ….. Ja však hľadám konkrétne plány na stiahnutie, podľa ktorých by som si mohol urobiť vlastný model. Nebavia ma tie stavebnice, ktoré si môžem kúpiť v obchode a polepiť. Ja si chcem všetko spraviť sám podľa plánov. Len mám ten problem a nikde nemôžem zohnať žiadne plány. Tak ťa chcem takto poprosiť o radu. Nevieš o nejakej stránke, kde by som našiel nejaké také plány, alebo neexistuje nejaky taký obchod kde ich predávaju? Za komunistov boli take plány. mám aj jeden doma ale ten model som už spravil a tak chcem niečo nové skúsiť. Poraď mi ak vieš. diky moc. môj kontakt: krsakm@centrum.sk

  • Ďusi  napísal:

   Tento web som si spravil na prezentáciu svojich diel, momentálne sa venujem depronovým lietadlám, ako aj logo naznačuje. Takže lode tu určite nenájdeš. A aj keď občas píšem o svojich kolegoch v klube, nejedná sa u klubový web, ten by musel mať inú štruktúru, ale môj osobný.

   V „Odkazy na stránky“ som zaradil tie, ktoré sa mne páčia a ktoré ja považujem z hľadiska svojho webu za zaujímavé alebo užitočné. Rozhodne nemienim robiť stránku odkazov na tisícky iných stránok, to určite nie. Nemám ambície nijakého oficiálneho všeobjímajúceho webu. Bavia ma deproňáky na plechovky a o tom to tu teraz je.

   V Download mám rovnako len tie modely, ktoré sa mi páčia alebo zdajú zaujímavé alebo som ich postavil ja či kolegovia a píšem o nich. Ak si nevyberieš nič tu ani v stránkach z odkazov, neostáva nič iné, len hodiny a hodiny hľadať cez google, ako som to robil ja, keď som niečo potreboval.

   Ako je to s predajom plánov netuším, okrem tých z českých modelárskych časopisov. Nevravím, že by ma nejaké nové nepotešili, no ešte som nepostavil všetko to, čo som si naplánoval a pomaly sa dostávam do stavu, že mi stačí len trojpohľaďák a ja už si s vnútornou konštrukciou deproňáka poradím 😉

   Takže tak, musíš hľadať.

Nechajte komentár

Môžete použiť nasledovné HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.