Staré príspevky sú stále čítané

Musím sa ospravedlniť všetkým verným čitateľom tohto webu, že som opäť mal dlhšiu prestávku v publikovaní. Ale už som to napravil a opäť pribudli nové články a pre nové sú nie len pripravené témy, ale aj nafotené veci. Ale nie len novinkami žije modelár.

Aby som mohol písať nové články pre vás, musím mať o čom písať. Teda musím lietať a musím stavať, alebo aspoň opravovať 😉 Teda vždy píšem o tom, čo robím, o tom, čím žije modelár. A rád píšem o tom, čo by mohlo zaujímať aj ostatných modelárov.

Z tohto pohľadu je potešiteľné, že aj keď som dobrý rok nenapísal žiadny nový článok, lebo som na modely a modelárstvo jednoducho nemal čas, tak tento web mal svoju pravidelnú návštevnosť. Články či skôr seriály o stavbe modelov z Depronu si svojich návštevníkov cez vyhľadávač jednoducho našli. Svedčí to o tom, že hoci my v našom klube sme už trochu ďalej, stále sú medzi nami mladí a začínajúci modelári, ktorí tomu koníčku prepadli relatívne nedávno a radi by si postavili svoj prvý model a naučili sa s ním lietať. A tak, ako sme kedysi my hľadali inšpiráciu a rady na vtedy ešte chudobnom internete, tak sú tieto rady vyhľadávané teraz. A ja som rád, že čas a energia, ktoré som v minulosti venoval tomu, že som pri stavbe modelov všetko fotil a neskôr pripravoval podrobné články, prinášajú stále svoje ovocie a sú nápomocné ďalším a ďalším modelárom. Defakto tak rozširujem náš modelársky krúžok na celé Slovensko a kus Čiech 😉

Ďakujem vám za vašu priazeň a teší ma, že vám môžem takto pomáhať. A už pokračujem v tejto práci, čoho dôkazom sú nedávno zverejnené nové články, ktoré sa týkajú aktuálneho modelárskeho diania. Minimálne u mňa doma a u nás v klube. Nové články budú pribúdať, hoci tie staré sú stále pravidelne čítané.

Téma:  , ,

Nechajte komentár

Môžete použiť nasledovné HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.