Tuningové prevodové kolesá pre Robitronic Scalpel

Prevodové kolesá sú, ako je už zvykom, vyrobené vysoko presne odvalovacou metódou z čierneho delrinu. Vyrábajú sa jednak v štandardnom module 0,5mm, ktorý je zhodný s modulom populárnych kovových pastorkov ALSracing predávaných pre modely Xray M18, Nanda atď. Prevody sa vyznačujú mimoriadne tichým a pokojných chodom. Vysoká rozmerová presnosť, precízne evolventný tvar boku zuba a znamenitý východiskový materiál sú tak zárukou mimoriadne nízkeho opotrebovania a dlhej životnosti týchto prevodov. Nízke straty v prenose krútiaceho momentu z motora na zadnú nápravu sú tak samozrejmosťou.

Úplnou novinkou v oblasti výroby prevodov ALSracing je potom kolekcia s modulom DP64, teda v jemnom prevedení zubov, ktoré sa používa prevažne u TOP prevedení závodných modelov 1/10 a 1/12.

scalpel-g01

Oba rady prevodov sa vyrábajú tzv. v štandardnom prevedení a ďalej v „Light“ verzii, teda v prevedení s odľahčovacími otvormi. Hmotnosť týchto prevodových kolies je cca 1,2-1,5 gramu. Kolesá sa vyrábajú v rozsahu 48-56T pri module 0,5mm a ďalej potom v rozsahu 60-70T pri module DP64.

scalpel-g02

scalpel-g03

scalpel-g04

******************
Pokiaľ Vás ponuka ALSracing zaujala, môžem Vám sprostredkovať nákup ich výrobkov a ich dopravu na Slovesnko. Zavolajte mi alebo ma kontaktujte pomocou správy.

Nechajte komentár

Môžete použiť nasledovné HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.