Všetko po starom

Hoci nie som politicky angažovaný, tohoročné komunálne voľby som sledoval so záujmom aj s istými očakávaniami. A bol som pripravený podľa výsledkov prípadne aj konať. Samozrejme, že vo svojom meste som bol aj voliť. Večer po príchode zo záhrady, lebo takú peknú sobotu som nemohol doma hlivieť. A na druhý deň som si na webe pozrel výsledky volieb v troch obciach.


Čo ma trochu zamrzelo, že doma neprešiel ani jeden kandidát na poslanca, ktorého som preferoval. Zato prešli všetci lekári, ktorí kandidovali. To je samá politika a podnikanie a v ordináciách nemá kto ošetrovať… Primátor ostal ten starý. Neviem, či obľúbený, no v každom prípade priaznivo naklonený nášmu klubu a jeho krúžku detí, takže na tomto poli by sa nemalo nič meniť.

Rovnako tak na lúke na Pôtri, pretože tu aj napriek signálom ohlasujúcim zmenu ostal pôvodný starosta, s ktorým sme nedávno dohodli podmienky voľného lietania na ihrisku v dedine. A keďže sa tu k nám priateľsky správajú aj občania na prechádzke alebo pri venčení psov aj partia futbalistov, s ktorými si vieme nezavadzať, vyzerá to tu na dlhodobé poletovanie. Pre Astru je to ideálne, dobre sa tu lieta aj s EPP modelmi.

A do tretice rovnaký starosta, ako minulé obdobie, bol zvolený aj v dedine, kde máme záhradu. Takže aj tu platí povolenie lietať na ihrisku, aj keď naposledy to nedopadlo dobre 😉 Preto radšej budem lietať nad lúkami nad záhradami. Je to predsa len priestrannejšie a bezpečnejšie.

Takže u nás v okrese všetko zostáva po starom. Niekedy aj to môže byť dobrá správa.

Téma:  

Nechajte komentár

Môžete použiť nasledovné HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.