Krupina 11.09. – 12.09.2010 – pozvánka

Príjemný deň priatelia modelári.

V sobotu a nedeľu / 28.08. – 29.08.2010/ sa uskutočnilo na Iliji Jesenné spoločné polietanie, na ktorom sa po prvý krát v úlohe diváka zúčastnil aj p. Vladimír Packa – modelár z Krupiny. Podujatie sa mu natoľko zapáčilo, že sa rozhodol podobné stretnutie usporiadať aj v jeho rodnom meste – Krupine a to cez víkend – teda v sobotu a nedeľu v dňoch 11.09. – 12.09.2010 na mestskom futbalovom štadióne.

Začiatok podujatia je v sobotu aj v nedeľu naplánovaný na 09.00 hod. ukončenie zasa v oboch dňoch večer o 18.00 hod. Treba len dúfať, že počasie nám bude priať viacej, ako na Iliji. Z poverenia organizátora tohoto modelárskeho podujatia Vás teda všetkých čo najsrdečnejšie pozývam na naše stretnutie a vyslovujem presvedčenie, že sa v Krupine stretneme v čo najväčšom počte.

Nakoľko sa podujatie uskutoční na spomínanom futbalovom štadióne, budú zabezpečené WC., občerstvenie vo forme guľášu, nealko nápojov, kávy pre pilotov a doprovodný tým bez poplatku, pre ostatných návštevníkov bude k dispozícii komerčný bufet. Toto podujatie je od zajtra propagované v Mestských novinách, ako aj Mestskej káblovej televízii mesta Krupina a preto sa dá očakávať vysoká divácka účasť.

Plocha je vhodná na predvádzanie modelov aj vo veľkosti modelov lietadiel F 3A – lietal tam aj p. Cerha zo Zvolena a bez problémov. Je prísľub vykosenia celej trávnatej plochy ihriska na minimálnu – cca 1 cm výšku. Teda, kt máte čo i len trošku voľného času a chuti prídite – určite budete spokojní.

Za organizátora Vás pozýva a teší sa na spoločné stretnutie:
Ľubo Ladzianský z Banskej Štiavnice.

Téma:  ,

Nechajte komentár

Môžete použiť nasledovné HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.