Kategória Výstavy

Výstava Veľký Krtíš 2009

Zábery z výstavy modelov na jar 2009 v Kultúrnom dome vo Veľkom Krtíši.

Čítať ďalej

Vianočná výstava 2008

Modelárska činnosť sa často odohráva v zatvorenej dielni alebo na odľahlom letisku, teda mimo zrakov laických divákov. No už oddávna tvrdím, že sa treba prezentovať pred ostatnými občanmi a preto sme aj koncom minulého roka usporiadali už tradičnú Vianočnú výstavu.

Čítať ďalej

Modely Brno 2008 – nabudúce asi už nie

Po roku sme sa rozhodli znova navštíviť túto jarnú modelársku výstavu. Tešili sme sa na novinky na modelárskom poli aj na výhodný nákup pred začiatkom sezóny a inšpiráciu na stavbu nových modelov.
Márne.

Čítať ďalej

Vianočná výstava 2007

Dnes sme s kolegami v klube inštalovali už tradičnú Vianočnú výstavu modelov, ktorou sa prezentujeme verejnosti.

Čítať ďalej

Foto Modely Brno 2007

Fotografie z výstavy Modely Brno 2007


Čítať ďalej

Veľký Krtíš 2007

Výstavy našich modelov sa stali už tradíciou. Na prelome rokov, kedy sa nesúťaží, nepreteká, nelieta, sme ich ukázali občanom mesta. Ľudia v dňoch voľna viacej chodia na prechádzky ja s deťmi a majú čas si popozerať mesto aj naše modely.

Čítať ďalej

Výstava 2006

Aj v roku 2006 sme na Vianoce vystavovali v predajni Farby-Laky na Nemocničnej ulici vo Veľkom Krtíši.

Čítať ďalej

Výstava 2004

V roku 2004 sme na Vianoce vystavovali v predajni Farby-Laky na Nemocničnej ulici vo Veľkom Krtíši. Naša orientácia na lietadlá je evidentná.

Čítať ďalej

Výstava áut 2001

Počas Vianoc 2001 sme vystavovali v predajni Hyundai na ulici SNP vo Veľkom Krtíši. V tom čase sme ešte aktívne pretekali s modelmi aut Pro 10.

Čítať ďalej

Modely Brno 2006

Prvý ročník modelárskej predajnej výstavy sa uskutočnil na Výstavisku Brno koncom marca. Vďaka internetu som pozisťoval, čo sa chystá a kto sa tam chystá a rozhodli sme sa tam osobne pozrieť a minúť nejaké peniažky. Ako bolo?

Čítať ďalej