Kategória Výstavy

Modelárska výstava 2015

Po dvoch rokoch sme znova usporiadali výstavu modelov pre verejnosť. Miro opäť dohodol výstavnú sálu Kultúrneho domu vo Veľkom Krtíši a tak od pondelka 23. februára do piatka 27. februára beží od desiatej do štvrtej voľne prístupná výstava všetkých našich modelov. Prinášam vám zopár fotografií.

Čítať ďalej

TV JOJ a Modelweb uvádzajú…

Milovník lietadiel Juraj Fábián

Z našej Jarnej modelárskej výstavy natočil redaktor TV JOJ Števo Bodor reportáž, ktorú doplnil ukážkami z našich videí, natočených na letisku Sklabiná. Odvysielaná bola v stredu 15. apríla v Prvých novinách aj TV novinách. Ako mi Števo sľúbil, poslal mi hotovú reportáž mailom, aby som ju po odvysielaní mohol zverejniť.

Čítať ďalej

Vianočná výstava 2008

Modelárska činnosť sa často odohráva v zatvorenej dielni alebo na odľahlom letisku, teda mimo zrakov laických divákov. No už oddávna tvrdím, že sa treba prezentovať pred ostatnými občanmi a preto sme aj koncom minulého roka usporiadali už tradičnú Vianočnú výstavu.

Čítať ďalej

Modely Brno 2008 – nabudúce asi už nie

Po roku sme sa rozhodli znova navštíviť túto jarnú modelársku výstavu. Tešili sme sa na novinky na modelárskom poli aj na výhodný nákup pred začiatkom sezóny a inšpiráciu na stavbu nových modelov.
Márne.

Čítať ďalej

Vianočná výstava 2007

Dnes sme s kolegami v klube inštalovali už tradičnú Vianočnú výstavu modelov, ktorou sa prezentujeme verejnosti.

Čítať ďalej

Modely Brno 2007

Modelársku predajnú výstavu Modely Brno 2007 sme navštívili v sobotu 17. marca 2007. Názory na ňu sú medzi modelárskou verejnosťou rôzne, prinášam Vám svoj pohľad a zhodnotenie.

Čítať ďalej

Vianočná výstava modelov

Už ako mladý chlapec som pochopil, aký význam môže mať prezentovanie svojich modelárskych úspechov na verejnosti. Preto sme sa rozhodli v klube, že po sezóne usporiadame výstavu svojich modelov a doplníme ňou tak sériu článkov o nás a našich aktivitách v okresných novinách. Dovoľte mi teda trochu niečo z našej tradície ponúknuť aj Vám.

Čítať ďalej

Modely Brno 2006

Prvý ročník modelárskej predajnej výstavy sa uskutočnil na Výstavisku Brno koncom marca. Vďaka internetu som pozisťoval, čo sa chystá a kto sa tam chystá a rozhodli sme sa tam osobne pozrieť a minúť nejaké peniažky. Ako bolo?

Čítať ďalej