krúžok tagged posts

Skladovanie balzových a smrekových líšt

Balzové a smrekové lišty môžeme kúpiť narezané na rozličné rozmery a v tvaroch nie len obdĺžnikových, ale aj ako nábežné a odtokové lišty. No keď ich kupujeme do zásoby, musíme ich nejak skladovať, aby sa nepoškodili. Ako na to?

Čítať ďalej

Ako na vzpätie

Či už na malých voľných modeloch alebo RC lietadlách, všade je dôležité presne dodržať vzpätie oboch polovíc krídla alebo ich koncových častí, uší. Možností je množstvo, improvizácii sa medze nekladú. No dá sa to aj exaktne. Ukážem Vám, ako to robíme v našom klube.

Čítať ďalej

Podporte nás – cez 2 %

Na Slovensku už niekoľko rokov funguje možnosť podporiť športové a mládežnícke organizácie poukázaním 2% z už zaplatenej dane konkrétnemu príjemcovi. O tejto aktivite podrobne informuje napríklad www.rozhodni.sk. Touto formou môžu občania aj firmy pomôcť organizáciám najmä v regióne, ktoré považujú za potrebné a užitočné.

Čítať ďalej

Vianočná výstava modelov

Už ako mladý chlapec som pochopil, aký význam môže mať prezentovanie svojich modelárskych úspechov na verejnosti. Preto sme sa rozhodli v klube, že po sezóne usporiadame výstavu svojich modelov a doplníme ňou tak sériu článkov o nás a našich aktivitách v okresných novinách. Dovoľte mi teda trochu niečo z našej tradície ponúknuť aj Vám.

Čítať ďalej