Vianočná výstava 2007

Dnes sme s kolegami v klube inštalovali už tradičnú Vianočnú výstavu modelov, ktorou sa prezentujeme verejnosti.

Tieto výstavy majú u nás už takmer dvadsaťročnú tradíciu. Za socíka sme ich robili vo výstavnej sále Kultúrneho domu a december sme si vybrali preto, že už sa nejazdili takmer nijaké preteky s modelmi áut, ktoré boli dlhé roky našou doménou. So zmenou režimu prišla požiadavka na platenie za sálu a tak sme našli iné riešenie, neobsadený výklad predajne na hlavnej ulici. Po pár rokoch došlo k zmene majiteľa predajne aj sortimentu a tak sme znova hľadali voľný výklad. V týchto veciach sa najviac angažuje môj zástupca v klube, Miro K. starší a našiel predajňu Farby-laky, kde nám ochotne na krátky čas uvolnila jeden z výkladov na obchodnej ulici a trpezlivo vysvetľujú zákazníkom, že modely nepredávajú a materiál na ich stavbu tiež nie 😉

Vystava 2007-1

Vystava 2007-2

Vystava 2007-3

Vystava 2007-4

Keďže s autami už nejazdíme, vo výklade sa objavili rôzne modely lietadiel a jeden starší vysielač. Termín výstavy vždy nastavujeme od týždňa pred Vianocami až do Troch kráľov. Snažíme sa ľuďom z nášho mesta predstaviť čo najširšiu škálu modelov a súčasne im poďakovať za poskytnuté 2% z daní, ktoré venujú najmä nášmu krúžku mládeže, takže nemáme problém s platením kúrenia ani s nákupom materiálu pre deti. Výstavu modelov dopĺňajú aj fotografie z letiska.
Tento rok sa nám podarilo jedno malé faux-pas, zabudli sme v klube zlatý klinec programu, zaslúžilý deproňák Gripen. Všimli sme si to až vtedy, keď už bola predajňa zatvorená a Miro K. sa ponúkol, že problém vyrieši v pondelok a dodatočne model umiestni.

Vystava 2007-5

Vystava 2007-6

Vystava 2007-7

Vystava 2007-8

Nechajte komentár

Môžete použiť nasledovné HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.