Brno tagged posts

Na návšteve – Medlánky 2

Rodinné povinnosti ma opäť priviedli na dva dni do Brna a tak som nemohol nevyužiť voľný čas a venovať ho modelárstvu. S fotoaparátom v ruke. Tu je výsledok mojej druhej návštevy v Brne.

Čítať ďalej

Na návšteve – Medlánky

Brno som navštívil vo štvrtok 3. a piatok 4. mája 2007. Môj starší syn robil prvé kolo prijímačiek na VŠ a tak som sa rozhodol, že ho budem sprevádzať na tejto nepochybne dôležitej ceste. Keďže v Bystrci (časť Brna) býva moja sesternica s manželom, všetko bolo oveľa jednoduchšie a aj príjemnejšie. Pricestovali sme vo štvrtok až večer, porozprávali sa a oddýchli si a v piatok ráno som syna doviezol do školy. Rozhodne som nemienil zabíjať čas len tak čakaním a tak som sa vybral na letisko Brno-Medlánky, ktoré je využívané aj modelármi. Bol som zvedavý, ako vyzerá.

Čítať ďalej

Brno-Medlánky

Fotografie z návštevy modelárskeho letiska

Čítať ďalej

Modely Brno 2007

Modelársku predajnú výstavu Modely Brno 2007 sme navštívili v sobotu 17. marca 2007. Názory na ňu sú medzi modelárskou verejnosťou rôzne, prinášam Vám svoj pohľad a zhodnotenie.

Čítať ďalej

Foto Modely Brno 2007

Fotografie z výstavy Modely Brno 2007


Čítať ďalej

Modely Brno 2006

Prvý ročník modelárskej predajnej výstavy sa uskutočnil na Výstavisku Brno koncom marca. Vďaka internetu som pozisťoval, čo sa chystá a kto sa tam chystá a rozhodli sme sa tam osobne pozrieť a minúť nejaké peniažky. Ako bolo?

Čítať ďalej