Plán na Elektrovetroň – EVO5

Tak som sa konečne dostal k tomu, že som dokreslil trup a krídla do rozpracovaného plániku na EVO5 vrátane rezu krídla s profilom a kótami.

Vlastnú stavbu modelov realizujem často len podľa škice rukou nakreslených konštrukčných uzlov a ani v CAD programoch nie som nejak extra skúsený, takže berte plánik na EVO s rezervou. Sú tam však všetky dôležité miery a tvary, takže by nemal byť problém s pomocou článkov a fotografií s popisom stavby model vyrobiť.

Chýba mi ešte článok zo stavby trupu a montáže vybavenia, ale všetky potrebné fotografie už nám a niektoré sú už aj v galérii, takže nedočkavci sa už môžu pustiť do práce. Dúfam, že cez víkend článok dopíšem, pretože už mám pred dokončením V-krídlo s profilom E205 9,5% mod. a ak bude zálet úspešný a letový prejav očakávaný, samozrejme aj o ňom bude článok s popisom stavby.

Plánik si môžete stiahnuť tu:

Elektrovetron

Nechajte komentár

Môžete použiť nasledovné HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.