Pridané fotky vo Fotogalérii

Počas sviatočných dní som využil voľno od práce a na tento web som presunul fotogalérie zo starého webu, odkiaľ boli v minulosti najskôr presunuté všetky články sem, potom komentáre k článkom a neskôr som presťahoval aj všetky plány a iné súbory v sekcii Download. No a teraz prišiel rad na fotky, ktoré neboli zviazané s konkrétnym článkom či akciou, o ktorej som písal.

Vo Fotogalérii sa už skôr objavili fotografie, keď som presúval článok, v ktorom bol odkaz na osobitnú stránku s fotkami, prípadne s krátkymi komentármi. Ale nebolo ich veľa. Možno do dvadsať. Je to totiž celkom fuška. Súčasne som na starom webe pôvodné galérie ponechal.

Teraz som presunul fotky z lietania na Sklabinej a po nich aj fotky mojich modelov na tento web a na starom som ich úplne vymazal. Tu síce nebudem mať informáciu o počte zhliadnutí jednotlivých fotografií, ale si myslím, že to ani nie je dôležité. Dôležité je, že sa samotné fotky v galériách pohodlnejšie prezerajú vám, mojim čitateľom.

Samozrejme že pokračujem v presúvaní aj ďalších galérií. Ak ich ale hľadáte na titulnej stránke webu, nie sú tam. Pri ich zverejňovaní používam dátum ich prvého zverejnenia na starom webe, takže „zapadnú“ do webu. Sú ale prístupné cez menu vpravo hore Fotogaléria a cez vnorené menu. Odkaz v menu napravo dole síce ešte odkazuje na starý web, ale onedlho aj to zmením.

Nechajte komentár

Môžete použiť nasledovné HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.