Video z modelu

Na nete je kopu videí, natočených z lietania modelov. Aj tu také nájdete. No čo tak video natočené modelom? Ste zvedavý? Čítajte ďalej.

V nedeľu 5. februára 2006 kolegovia zobrali na letisko Sklabiná nie len modely Junior, ale aj mobil K700i a lepiacu pásku. Áno, tušíte správne. Odvážne pripevnili mobil na model a odštartovali. Na záberoch vidíte nie len postup montáže mobilu na krídlo, ale aj štart a let modelu a na záver aj jeho pristátie. Nie nezaujímavé je počuť motor a prevodovku ale aj svist vzduchu.

Dve videá nájdete v sekcii download a aj modemistom sa oplatí ich stiahnuť. K dispozícii je aj program Media Player Classic na prehrávanie záznamov, ktorý prehrá nielen rôzne filmy, ale tieto zábery z mobilu len, ak máte inštalovaný Quick Time.

Tak tento text už neplatí. Už dávno som videá z prostého download z môjho webu presunul na Youtube a ponúkal prehratie priamo na stránke bez potreby sťahovania a bez potreby mať v PC prehrávač videa a príslušný kodek. Na tomto texte vidno, ako ten čas letí a ako sa možnosti techniky ďalej vyvíjajú.

Prajem príjemnú zábavu.

Ďusi
DepronTeam Veľký Krtíš

Nechajte komentár

Môžete použiť nasledovné HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.