Ampér 2015 – pozvánka

Mailom prišla pozvánka na ďalší ročník tradične dobrej akcie, stretnutia modelárov a modelov prevážne s elektropohonom. Uskutoční sa opäť pod Sitnom, na „letisku“ pri obci Ilija.

Citujem:

1. LMK Banská Štiavnica Ťa pozýva na letecko – modelárske podujatie “ Ampér 2015 “ , ktoré sa uskutoční dňa 20. 6. 2015 v obci Ilija , časť Putište v čase od 9,00 – 17,00 hod.
Záväzné prihlášku s počtom osôb mi treba na zabudlosi@gmail.com nahlásiť najeskôr do 18.6. do 12,00 hodiny , aby sme vedeli zabezpečiť stravu.
Tešíme sa na tvoju účasť 🙂

Letu zdar

Za seba môžem povedať, že ak sa dovtedy nepokazí počasie, prídem. Dobrá nálada a dobrá atmosféra, stretnutie s priateľmi aj polietanie s modelmi či len pokecanie a obdivovanie modelov kolegov spolu s dobrým občerstvením, to je prostredie, v ktorom sa rád pohybujem.

Ilija-2007-50

Minulý rok som sa práve na Ampére rozhodol spraviť tento web a opustiť ten starý. Využil som na to práve prebiehajúci pretek 24 hodín Le Mans, ktorý štartoval krátko po mojom návrate domov z Ilije a celú noc som bol pri televízore a počítači.

Tento rok vám takéto prekvapenie nemôžem sľúbiť. Jednak Le Mans štartuje už tento víkend, jednak si myslím, že web sa ujal a netreba ho prerábať. Ale ak máte iný názor, rád si ho vypočujem v sobotu v Iliji. Máme v klube viacero nových modelov, ale aby som mal čas na stretnutia aj fotografovanie, beriem si len Short-T.

Téma:  

Nechajte komentár

Môžete použiť nasledovné HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.