Eshop pre modelárov

Zohnať drobnú modelársku bižutériu, najmä ak chcete len malé množstvo, je niekedy takmer nemožné. Individuálny nákup v Číne takmer zlikvidoval kamenné predajne a pre mnohých z nás tie čo ostali, sú dosť ďaleko. A nie každý eshop rád posiela nákupy za pár eur poštou. Preto vás možno poteším, že potreby pre modelárov dostanete kúpiť nie len v modelárskych predajniach a dokonca si ich môžete objednať aj cez internet s doručením domov.

Pokiaľ bývate alebo pracujete v Bratislave a nemáte problém dopraviť sa do Dúbravky, objednaný tovar si môžete prebrať osobne. Tí ostatní môžu využiť dodávku Slovenskou poštou. Takže plastové skrutky, epoxidové lepidlá, farby v sprejoch, samolepiace suché zipsy, nástroje a náradie, prakticky čokoľvek si objednáte z eshopu http://www.hobbyborg.sk, môžete mať na druhý či tretí deň doma.

Dodávateľ deklaruje, že v eshope ponúka len taký tovar, ktorý má fyzicky na sklade a expeduje zásielky s objednávkami dvakrát denne!

Ešte nedávno som jazdil s modelmi automobilov. A pamätám si, koľko všelijakých technických sprejov som pomíňal. Či už na čistenie pneumatík od mazadla alebo na čistenie podvozkov. A ako si odo mňa radi požičiavali aj kolegovia na čistenie špiny od spaľovacích motorov. Dostať kúpiť tieto čistice, ale aj mazacie spreje za dobrú cenu, to je niekdy umenie.

chemia

Hľadáte lepidlá? Epoxid päťminútový? Polhodinový? Dvojhodinový? Či šesťhodinový? Alebo laminovací? Vstúpte do obchodu a nakúpte. A nie len epoxid. Lepidlá na Depron? Nech sa páči.

Takže či už ste modelár alebo len domáci majster, v HobbyBorg Shope nájdete pre svoju dielňu všetko potrebné.
A zajtra to máte doma!

Nechajte komentár

Môžete použiť nasledovné HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.