Premiéra odložená

Na dnes som si naplánoval lietanie nad záhradou. Včera som si v kancelárii skontroloval elektrovetroň od Jana Rival Short-T a popoludní v klube dobil pohonné dvojčlánky aj baterky vo vysielači Futaba FC-16. Je to síce už staršie rádio a má svoje muchy, ale dva modely, bez Campac modulu, stále uriadi.

Dokonca som vyprázdnil druhý kufrík na modely áut 1:18 a vyrobil jednoduchú vložku na vysielač a umiestnil do neho pár drobností, ktoré by som mohol potrebovať na lúke nad záhradou. Dnes som všetko vložil do auta a odviezol po práci na záhradu na dedine, plánoval som niečo urobiť a potom vybehnúť na veľkú lúka nad naším pozemkom, aby som si prvý raz tento rok polietal. Aj predpoveď počasia sľubovala pred večerom nanajvýš polooblačno a vietor okolo 2 m/s.

Počasie však vyšlo úplne inak, ako bola ešte na poludnie predpoveď. Okolo piatej sa obloha zatiahla a okolo šiestej rozpršalo, v diaľke, a neskôr aj blízko, hrmelo. Vetroň aj kufrík ostali na gangu a neskôr som ich odložil v suchej časti domu. Vo štvrtok máme na práce okolo záhrady vyhradený celý deň, tak snáď sa počasie bude držať predpovede a popoludní si so Short-tom chvíľu polietam.

Dnes teda premiérové testovanie môjho súkromného letiska nevyšlo. Premiéru som musel odložiť. Dúfam, že nie na dlho.

Téma:  

Nechajte komentár

Môžete použiť nasledovné HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.