Bordel na letisku

Už som sa naučil, že sa neoplatí rozčuľovať sa nad „jednoduchosťou“ ľudí takých profesií, ako sú murári, strážnici alebo „družstevníci“. Keby totiž títo ľudia neboli takej jednoduchej mysle, neboli by murármi, strážnikmi a družstevníkmi. Takže len tak, pre poriadok a zdokumentovanie, som v sobotu 24. októbra 2015 nafotil plochu letiska v Sklabinej.

Že si poľnohospodár, družstevník, sedliak mýli asfaltovú plochu letiska s cestou, som si tak nejak zvykol, hoci s tým z hĺbky duše nesúhlasím. Strieľať škodnú ale dnes nemôžete v blízkosti obydlia. A nikomu sa nechce s debilom handrkovať. Možno by pomohlo raz dať tú plochu umyť a dať im to zaplatiť aj so súdnymi trovami, myslím, že by sa im „pretočili panenky“.

Na krajnej ploche sa dá štartovať a pristávať aj s malými modelmi, ale na ranveji s veľkými a rýchlymi modelmi už ani veľmi nie. Množstvo a veľkosť kusov hliny by rozhádzala podvozok a nerád by som balancoval na rýchlosti. Podľa úrovne IQ tých, čo majú znečistenie pristávacej dráhy na svedomí budem zase čakať na dážď, ktorý rozpustí hrudy a vietor, ktorý to potom z dráhy odfúkne.

Je to smutné, že musíme koexistovať aj s ľudmi, ktorí buď nechápu, lebo nemajú čím, alebo nechcú, pretože sú to ignoranti. Dokonca ignorujú súkromné vlastníctvo a zákaz vjazdu na súkromný pozemok.

A polícia? Ešte máme v pamäti, ako v nedávnej minulosti prišli autom až na koniec dráhy a začali buzerovať nás modelárov, oprávnených užívateľov súkromného pozemku. A najsmutnejšie je, že musíme živiť túto skupinu. Cez dane a dotácie.

Téma:  

Nechajte komentár

Môžete použiť nasledovné HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.