Sibír na Sklabinej

V piatok posledného novembra sme sa poobede vybrali na letisko krátko prevetrať svoje modely. Otec a syn Miro K. ma vytiahli na letisko, ale keďže som mal za sebou náročný týždeň a tiež som sa necítil najlepšie (ešte som netušil, ako zle na tom budem cez víkend) a bol som u zákazníka mimo mesta, tak ja som sa len zastavil aspoň „na čumendu“.

Na pohľad to bola idylka, ale čiapky a kapucne na hlave, rukavice na rukách a bundy dopnuté až ku krku. No a teraz pilotujte! Chvíľku si to skúsili všetci okrem mňa. Ako to však vyzeralo v skutočnosti, ukazuje druhý obrázok.

Sibir1

Sibir2

Teplota bola okolo nuly a dosť vysoká vlhkosť, to bola situácia, ktorá dávala zabrať aj akumulátorom, znížený výkon aj letový čas oproti letu bol znať, pristávať bolo treba o čosi skôr. Celková atmosféra bola takáto:

Sibir3

Dve videá nájdete tu tiež. Všimnite si nádherný obraz krajiny pri západe slnka ako aj trasúce sa ruky kameramana 😀

Záznam zo zimného lietania deproňákov na letisku Sklabiná 30.11.2007. Krásne sú zábery horizontu so zapadajúcim slnkom v pozadí.

čas záznamu: 02:48

Krátky záznam letu a pristátia deproňáka, to trasenie na konci záznamu nie je zemetrasenie, to je zima kameramanovi.

čas záznamu: 01:00

Nechajte komentár

Môžete použiť nasledovné HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.