Spomienky na začiatky RC áut

Vážení priatelia, automodelári,

Vy, skôr narodení, aj Vy všetci ostatní, pre ktorých TO (automodelárstvo) zapĺňa prevažnú časť voľného času.

Pokiaľ Vás zaujíma kedy TO vlastne začalo a ako sa automodelárstvo v Československu a v Českej republike (ale aj vo svete) postupne rozvíjalo, potom som pre Vás spracoval „Spomienky na začiatky RC áut“ na DVD. 383 minút historických videí z pretekov a akcií, 1368 dobových fotografií – prevažne z pretekov – z rokov 1909 až 2013 a 270 strán reportáží k jednotlivým automodelárskym sezónam, vrátane radu zaujímavostí a kuriozít.

Na DVD nájdete obsiahly a podrobný prehľad histórie Vášho „koníčka“, súhrn ktorý nemajú, v prevažnej väčšine, iné odbornosti a to nielen modelári.

Vzpomínky - Obal na DVD

Krátke ukážky:

 

Antonín Hráček

antoninhracek@seznam.cz

Pokiaľ máte záujem o zakúpenie DVD, kontaktujte priamo pána Hráčka na jeho emaile.

Vzhľadom na pomerne vysokú cenu poštovného z Čiech na Slovensko som sa pánom Hráčkom dohodol, že ak sa nájdu viacerí záujemcovia o DVD zo Slovenska, viem im ho doviezť z pretekov, ktorých sa ešte plánujem zúčastniť (28. 2.2014 v Karloviciach, potom uvidím) a poslať ďalej zo Slovenska alebo doviezť na preteky v Košiciach Valalikoch.

Téma:  ,

Nechajte komentár

Môžete použiť nasledovné HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.