ihrisko tagged posts

5. august 2007 Želovce – ukážková ukážka

Na druhý pokus sme sa dostali aj do Želoviec. Aj keď len tak-tak. Vlani sme na poslednú chvíľu účasť na Dni obce pre dážď museli odrieknuť a aj toho roku to bolo nahnuté. Ešte deň pred akciou fučalo ako divé a ani na obed nebolo isté, že budeme lietať.

Čítať ďalej

Veľká Čalomija 27. 5. 2007

Naše predvádzačky na Deň detí sú už tradičné, najmä v južných obciach nášho okresu. Toho roku ako prvý organizovali akciu vo Veľkej Čalomiji a my sme pri tom nechýbali. Aj keď sme začínali trochu netradične, už o 13-tej hodine.

Čítať ďalej

Lietanie na ihrisku

Občas nás požiadajú z okolitých obcí, aby sme predviedli ukážku modelárskej zručnosti na nejakej oslave či dni detí. Zväčša sa takéto akcie konajú na miestnom futbalovom ihrisku. A tak sme sa rozhodli, že začneme na ihrisku trénovať, nech vieme, či sa vôbec s našimi modelmi na ihrisko zmestíme.

Čítať ďalej

Deň detí v Leseniciach

V obci Lesenice majú deň detí posunutý na prvý júlový víkend. Po odovzdaní vysvedčení pripraví obec pre deti súťaže a zábavný program. Tradične súčasťou popoludnia na futbalovom ihrisku sú aj členovia Model-Klubu Veľký Krtíš. Ako to prebiehalo tento rok?

Čítať ďalej