Môj prvý výlet s elektrovetroňom 2015
Vo štvrtok 23. apríla som sa konečne dostal do vzduchu. Prvý raz tento rok. Vonku bolo pekne a teplo, slnečno, len mierny vetrík. Baterka vo vysielači Futaba FC-16 mala dokončený cyklus nabiť-vybiť-nabiť a aj na elektrovetroň Short-T som dokončil ochranné puzdrá na krídla pri transporte. A práca bola tiež spravená, takže som mal čas aj …
Čítať ďalej Môj prvý výlet s elektrovetroňom 2015